Krivica
Le kdo še ni izkusil negativnega občutka, ki ga prinaša krivica, ki se dogaja oz. zgodi v življenju nam samim, pa tudi drugim?
Le kdo še ni izkusil negativnega občutka, ki ga prinaša krivica, ki se dogaja oz. zgodi v življenju nam samim, pa tudi drugim?
Moram priznati, da je moj prvi zapis za blog nastajal postopoma. Zelo težko sem se odločila, kaj naj vam pravzaprav napišem. Idej imam veliko, izkušenj tudi, vseeno pa mi to ni bilo lahko izliti na papir.
Razmišljate negativno? Vsi imamo težave, ki nas vlečejo navzdol. Sledi nekaj preprostih nasvetov, kako misliti pozitivno in s tem dosegati stvari, ki si jih v življenju zares želimo.